Prodej nemovitosti

Prodej nemovitosti není žádná sranda, proto Vám nabízíme konzultaci ZDARMA. Toto není jen slogan, který můžete slyšet v naší reklamě v rádiu, ale je to věc, kterou doporučujeme každému, který zvažuje prodej nemovitosti. Tzv. ,,samoprodejci‘‘ se může zdát prodej nemovitosti jako jednoduchá věc. Není tomu ovšem tak a sám prodávající se může dostat do velkého rizika. Proto je vždy lepší obrátit se na odborníka. Průběh prodeje s naší kanceláří si vysvětlíme v následujících bodech.

1. Nezávazná konzultace

Domluvíte si nezávaznou konzultaci přímo na konkrétní nemovitosti. Na místě společně probereme hodnotu Vaší nemovitosti a možné úpravy, které by pomohly prodejní cenu navýšit. A obecně připravit nemovitost na prodej. Každá nemovitost je specifická a nelze stanovit prodejní cenu bez osobní prohlídky! Zároveň od nás uslyšíte, za jakých podmínek bychom celý prodej realizovali a Vám tak ušetřili starosti, čas i peníze.

2. Odsouhlasení smlouvy

Abychom mohli dále pokračovat v prodeji a Vaši nemovitost prezentovat, je třeba dle platné legislativy mít podepsanou zprostředkovatelskou smlouvu. Takovou smlouvu máte vždy k dispozici předem s možností si ji důsledně prostudovat. Nic nepodepisujeme pod nátlakem a bez předchozího seznámení! Podkladem nám jsou informace, které se dozvíme při konzultaci a placený originál listu vlastnictví dáváme všem klientům ZDARMA. P.S.: Pokud Vás někdo nutí podepsat jakoukoliv smlouvu, bez možnost řádného seznámení se s obsahem, rozhodně ji nepodepisujte.

3.Příprava nemovitosti a zpracování nabídky

Následujícím krokem je příprava nemovitosti na prodej a zpracování podkladů pro inzerci. Příprava neznamená pouze vymalování, vyklizení či posečení trávy, ale jsou to zejména právní vady, které na nemovitosti můžou být (věcná břemena, černé stavby, rozkol v pozemcích, nájemní či pachtovní smlouvy, zástavy, exekuce a jiné). Následně probíhá profesionální nafocení, 3D sken, zakreslení půdorysu nebo kompletní vizualizace Vaší nemovitosti, jak by vypadala po rekonstrukci. Jakmile podklady zpracujeme, inzerát Vám posíláme ke schválení.

4. Zahájení prodeje a prohlídky

Prodej zahájíme ihned po Vašem odsouhlasení inzerátu, který vystavíme na největší realitní servery. Současně spouštíme prezentaci na sociálních sítích a zároveň odesíláme nabídku všem klientům, kteří podobnou nemovitost poptávají. Zájemci, které nabídka osloví nás následně kontaktují telefonicky na infolinku, nebo e-mailem. Obratem se makléř se zájemcem spojí, zodpoví případné dotazy a domluví se na prohlídce nemovitosti. Termín prohlídky je vždy určen po předchozí domluvě s Vámi. O výsledku každé prohlídky Vás vždy informujeme.

5. Rezervace a podpis kupních smluv

V okamžiku, kdy najdeme zájemce, s kterým se shodneme na podmínkách prodeje, tak přistupujeme k podpisu rezervační smlouvy. V této smlouvě specifikujeme podmínky prodeje a nejzazší termín podpisu kupní smlouvy. Po podpisu rezervační smlouvy a uhrazení blokovacího depozita ze strany zájemce požádáme advokáta o přípravu návrhu kupní a úschovní smlouvy šité na míru danému případu. Následně posíláme Vám i kupujícímu ke kontrole a odsouhlasení. Zde je již pevně sepsán přesný postup prodeje od uhrazení kupní ceny, předání nemovitosti až po vyplacení kupní ceny prodávajícímu.

6. Vyplacení peněz a předání nemovitosti

Prodej nemovitosti pro nás nekončí podpisem smlouvy, ale samotným vyplacením kupní ceny prodávajícímu, předáním nemovitosti kupujícímu a přepisem energií na kupujícího. V tento okamžik bereme prodej jako uzavřený.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, obraťte se na kteréhokoliv z našich makléřů, kteří si s Vámi domluví nezávaznou konzultaci.

Zkušenosti našich zákazníků

Martin Navrátil
3. 6. 2024
Mgr. Katarina Španková
3. 6. 2024

Ďakujem za odbornu, spoľahlivú a príjemnú spoluprácu pri predaji mojej nehnuteľnosti v Orechove

Silvie Skřečková
31. 5. 2024

Jako vždy výtečná spolupráce. Moc děkuji!

Michaela Gubischová
28. 5. 2024

Moc děkujeme za zprostředkování prodeje domu. Paní Sedláková je velmi spolehlivá, vstřícná a skvělá makléřka. Všem jen a jen doporučuji, klidně se svěřte do jejich rukou. Moc děkujeme

Mgr. Jana Mertlová
30. 4. 2024

Spolupráce s realitním makléřem panem Alešem Durníkem byla velmi profesionální. Koupi nemovitosti zařídil do všech detailů. Prohlídka nemovitosti, jednání s prodávajícím, zajištění veškeré potřebné dokumentace včetně činností souvisejících s převodem nemovitosti – vše bylo zorganizováno a provedeno perfektně a jako realitního makléře jej mohu vřele doporučit.

Novosad Václav a Novosadová Leona
15. 4. 2024

Profesionální přístup, příjemné jednání. Můžu jen doporučit.

Peřinka Petr a Peřinková Margita MUDr.
13. 4. 2024

Pan Brim je velice spolehlivý, férový a obětavý člověk. Velice nám pomohl se všemi našimi požadavky.

Jan Kolůch
11. 4. 2024

Děkuji za hladký průběh při koupi nemovitosti a následném rychlém pronájmu ????????

Hana Špendlíková
11. 4. 2024

Nebylo to poprvé, co jsme se obrátili na Sluneční reality s žádostí o jejich služby. A i nyní jsme byli s prací na prodeji naší nemovitosti, kterou odvedl pan Aleš Durník, velmi spokojeni. Férové jednání, profesionální přístup a příjemné vystupování. Děkujeme. Hana a Roman Špendlíkovi

Ing. Zdeňek Hlavačka
27. 3. 2024
Ing. Bronislava Rozhonová
26. 2. 2024

Spolehlivý obchod, ochotný a milý makléř

Michal Říčka
7. 2. 2024
Filip Kovařík
3. 1. 2024
Michal Ondřej
28. 11. 2023

Děkuji za perfektně provedený prodej bytu, vše bylo důkladně připraveno a organizováno. Michal Ondřej

Radim Hráček
26. 10. 2023

Vřele doporučuji spolupráci s panem Ondřejem Brimem. Výborné jednání a profesionální přístup, vždy nám vyšel vstříc v našich požadavcích. Naprostá spokojenost. Děkuji, Radim H.

Kolísek Vít
11. 10. 2023

Děkuji paní Ivaně Sedlákové za zprostředkování prodeje naší nemovitosti, jakož i za průběžné odborné poradenství. Z mého pohledu je paní Sedláková makléřka na kterou se může každý s důvěrou obrátit. Víťa Kolísek

Mgr. Markéta Kuchařová
11. 10. 2023
Jurčíková Radka
9. 10. 2023

Z mého pohledu obrovská vstřícnost,pro­fesionální i lidský přístup, důvěra a vždy jsem se mohla spolehnout ,když jsem si nevěděla rady. Vřele doporučuji i dalším ,kdo zvažují prodej,kup či pronájem a podnájem. Za mě úžasná spolupráce a velká spokojenost. Jurčikova Radka

Petr Špalek
9. 10. 2023
Stanislava Jančová
6. 10. 2023

Sluneční reality a konkrétně paní Ivanu Sedlákovou můžu vřele doporučit. Při prodeji bytu mi byla velice nápomocná svými odbornými radami a pokud bylo něco nejasné vše okamžitě zjistila. Moc děkuji.

Lenka Miškarova
5. 10. 2023

Děkujeme srdečné, otevřené, upřímné a komunikativní paní Ivance za pomoc a masivní podporu při prodeji našeho domu. Děkujeme.

MgA. Kristina Vaculová
2. 10. 2023

Základním kamenem životního úspěchu je umění jednat s lidmi. Paní Sedláková se tomuto umění nemusí učit, asi to má vrozené. Ve spojení s její profesionalitou, laskavostí a vstřícností, je prostě dokonalá. Děkujeme za uskutečnění koupě nemovitosti a přejeme celé společnosti Slunečních realit mnoho úspěchů. Vaculová Kristina Vaculová Bronislava

Šrámková
27. 9. 2023

Paní Sedláková byla ochotná, příjemná, komunikativní , velmi doporučuji.

Vendula Doubravská
25. 9. 2023

S paní Sedlákovou byla vždy rychlá a příjemná domluva!

Radim Rapant
22. 9. 2023

Solidní vystupování a jednání vřele doporučuji:)

Radek Gala
14. 9. 2023

Se službami p. Veroniky Sedlákové jsem byl velice spokojen. Vždy byla milá,ochotná a vstřícná.Děkuji za spolupráci.

Jurásková Irena
28. 8. 2023

Děkujeme paní Ivaně Sedlákové za její vstřícnost a ochotu při prodeji našeho domku v Uherském Brodě. Kdykoliv měla na nás čas, kdykoliv jsme se na ní mohli s čímkoliv obrátit. Udělala za nás spoustu práce,o které jsme ani nevěděli. A díky její práci má náš domek už novou majitelku, která je taky spokojená. Ještě jednou velké děkuji paní Ivaně.

Mária Daníčková
24. 8. 2023

Vše v pohodě.Díky.

Silvia Majorská
16. 8. 2023

Ráda bych poděkovala paní Ivaně Sedlákové za všechnu pomoc při realizaci koupi nové nemovitosti. Paní Ivana byla úžasná. Její profesionalita, pochopení, sebevědomí a lidský přístup usnadnil zvládnutí celého procesu bez jakýchkoliv problémů. Opravdu, nemohla jsem si přát lepšího člověka. Stoprocentně doporučuji paní Ivanu a Sluneční Reality při koupi nebo prodeji vaší nemovitosti.

Jenny Chovancová
9. 8. 2023

Chtěla bych paní Ivaně poděkovat za nadstandartní přístup při koupi vybrané nemovitosti. Její ochota, nasazení a lidský přístup se nedá slovy vyjádřit. Bez ní bych svůj vysněný domeček neměla. Děkuji ještě jednou, Jenny Chovancová, UB.

Zbyněk Lapčík
23. 7. 2023

Řešil jsem prodej stavebního pozemku, přes společnost Sluneční reality. Konkrétně vše vyřizoval pan Durník. Prodej pozemku proběhl bez problémů a se spoluprácí pana Durníka, jsem byl velmi spokojen.

Mgr. Zuzana Černá
21. 7. 2023

Velmi profesionální přístup pana makléře. O nic jsem se nemusela starat, se vším mi ochotně pomohl a poradil. Dále oceňuji zejména lidský přístup po celou dobu spolupráce. Vzhledem k tomu, že jsem na prodej pozemku spěchala, vše dokonale logisticky promyslel a nachystal. Prodej proběhl hladce a tak, jak mi popsal. Na pana Durníka jsem se mohla kdykoliv obrátit a ochotně mi pomohl a poradil i nad rámec domluvené spolupráce. Byl spravedlivý, jak ke mně jako k prodávající, tak i ke kupujícím. Setkala jsem se již s mnoha makléři, ale pan Durník je naprosto top profesionál mezi makléři, doporučuji všem na 100%!

Janíková Eva
14. 7. 2023
Mgr. Marie Berková
31. 5. 2023

Nakupovali jsme nemovitost prostřednictvím p. Durníka a byli jsme spokojení po všech stránkách. Vysvětlil nám vše potřebné a snažil se vycházet vstříc, vše proběhlo hladce a tak, jak nám popsal.

Michal Hozák
29. 5. 2023

S Alešem Durníkem jsem prodával více nemovitostí. Vždy si poradí ke spokojenosti všech stran. Velmi férový přístup a ochota. Vřele ho doporučuji.

Miroslav Sanetrník
18. 5. 2023

Profesionální přístup.Skvělá spolupráce.

Průšová Marie
17. 5. 2023

Rychlé,vstřícné jednání. Výborná komunikace, bezproblémová spolupráce a především oceňuji profesionální přístup paní Sedlákové. Vřele doporučuji!

Moravčík Vít
17. 5. 2023

Prodej zahrady s paní Veronikou Sedlákovou, proběhl bez problémů. O všechno se postarala,inzerce, kupní smlouvy,notář, vklad na KN, přepis elektroměru… Ochotný přístup a profesionální jednání na úrovni. Diky.

JUDr. Rudolf Klas
15. 5. 2023

p. Durnik celu agendu profesionalne zastresil, absolutna spokojnost s jeho cinnostou

R.K

Jolana Crescini
15. 5. 2023

Velmi profesionalni pristup.

Kateřina Finelli
25. 4. 2023

Paní Veronika je absolutní top mezi makléři,milá,em­patická,ochot­ná a velmi efektivní.Je vždy pozitivně naladěna a vždy má milý úsměv.Bylo mi potěšením s ní prodat mojí nemovitost.

Michaela Kročová
25. 4. 2023

S paní makléřkou jsme byli nadmíru spokojení. Vždy nám dokázala pohotově a ochotně poradit. Paní je velmi vstřícná a empatická. Jednali jsme i s konkurenčními realitkami, ale u Slunečních realit můžeme potvrdit, že pro ně pracují lidé, co své práci opravdu rozumí.

Rusyn Viktor
29. 3. 2023
Remeš Jaroslav
17. 3. 2023

Profesionální přístup, výborná komunikace, mohu jen doporučit

Bureš Pavel
16. 3. 2023
Dana Stašková
22. 2. 2023

Děkuji velmi za veškerou pomoc při řešení všech problémů, které se při prodeji vynořily. Perfektní, profesionální, doporučuji. 100% spokojenost.

Gabriela Lovecká
22. 2. 2023

Velmi děkuji paní Ivaně za úžasnou spolupráci s prodejem nemovitosti. Je férová, seriózní, spolehlivá, velmi profesionální, příjemná, usměvavá, lidská a ochotná pomoci se vším. Nic pro ni není problém, navíc vše řeší v pohodě, s klidem a nadstandartním přístupem. Komunikace vynikající. 100% spokojenost po všech stránkách. Pokud hledáte kvalitního realitního makléře, kontaktujte paní Ivanu Sedlákovou. Těším se na další příležitostnou spolupráci.

Jahoda Radomír
15. 2. 2023

Velmi příjemná makléřka s profesionálním přístupem. Všem bych vřele doporučil,já osobně pří příští spolupráci znovu oslovím Ivanu Sedlákovou

Janos Hrisz
15. 2. 2023

Byly jsme s manželem maximálně spokojeni. Moc děkujeme panu Durníkovi za spolupráci a skvělý přístup.

Antonín Malenovský
14. 2. 2023

S panem Durníkem jsem byl při prodeji nemovitosti velmi spokojen, byl vždy vstřícný, přátelský, jeho přístup byl profesionální, dokázal vždy dobře poradit a o všechno se postarat. Pana Durníka všem doporučuji.

Jahodová Tereza
14. 2. 2023
Janíčková Hana
10. 2. 2023

Ochotna,usmevava,to je paní Veronika

Renata Šafářová
3. 9. 2022

S touto společností a tímto makléřem – p. Durníkem – neprodávám poprvé. Vždy šlo o seriozní spolupráci, prodej se uskutečnil velmi rychle, přestože cena byla na horní hranici trhu. Děkuji..

Vladislava Hanáková
2. 9. 2022
  • rychlé příjemné jednání k spokojenosti prodávajících i kupujících
  • při výskytu problému efektivní, bezkonfliktní a klidné řešení
  • naprostá připravenost, upozornění, hlídání termínů – není co vytknout
  • 100% spokojenost
Velecká Olga
6. 6. 2022

Maximální spokojenost, ochotná, příjemná, moc ji děkuji

Jiří a Jana Kociánovi
26. 3. 2022

Děkujeme Slunečním realitám, hlavně panu Ondřeji Brimovi za 100% práci. Vždy jednal profesionálně a dokázal nám vyjít vstříc. Rychle reagoval na naše dotazy a požadavky. Vřele doporučujeme tuto realitní kancelář. Kociánovi

Marcela Prušek
13. 1. 2022

Ráda bych touto cestou poděkovala Vaší realitní kanceláři Sluneční Reality.cz a hlavně p.Brimovi za velmi vstřícný, korektní a lidský přístup. Komunikace s ním byla naprosto bezproblémová a vždy mi vyšel vstříc a to nejen do předání nemovitosti. Dům jsem koupila v insolvenci a proto její převod nebyl standardní. Pan Brim se zajímal nejen o prodej, ale sledoval i zápis/vklad a výmaz dluhů předchozího majitele z LV na KÚ a neváhal nabídnout radu/pomoc i po skončení naší spolupráce. Byla jsem velice spokojená a mohu jen doporučit ostatním. Přejeme p.Brimovi a celé realitní kanceláři vše nejlepší v roce 2022.Pruškovi

Mgr. Tomáš Vala
16. 7. 2021

S panem Brimem máme jen ty nejlepší zkušenosti. Od prvního kontaktu i při dalších setkáních na nás působil velmi seriózně. Při koupi nemovitosti nám pomohl vyřídit všechny náležitosti a vždycky pružně reagoval na naše četné dotazy a požadavky. Můžeme ho všem vřele doporučit.

Růžička Martin, MSc, MBA
16. 7. 2021

Spolehlivý, ochotný, příjemný, profesionální, zkušený… není co vytknout:-)

© 2004–2024 Sluneční Reality Mapa stránek