Správa nájemních bytů

Pronajímáte byt a nebo více bytových jednotek? Nebaví Vás neustále hledání nájemníků, kontrolování plateb, bytu nebo chystání smluv? Ulehčete si a nechte nás to dělat za Vás.

Máte své nemovitosti opravdu pod kontrolou?

Společnost SR správa nemovitostí si pronajímá byty přímo od majitelů, kteří chtějí dlouhodobě investovat do pronajímání bytových jednotek.

Byt si od Vás pronajmeme za tržní nájem, mínus 10% z ceny čistého nájmu. Majiteli takto ručíme za pravidelný nájem vždy nejpozději do 5. dne v aktuálním kalendářním měsíci a to i v případě, že byt není pronajatý nebo jen nájemce nájem neuhradil.

Dále přebíráme odpovědnost za stav bytové jednotky. Při ukončení nájmu Vám bytovou jednotku vrátíme ve stejném stavu, s přihlédnutím na běžné opotřebení. Ubydou Vám starosti ohledně drobných oprav, které řešíme na naše náklady za Vás do částky 1.500 Kč. U dražších oprav zajistíme cenový návrh a samotnou realizaci, kterou si s Vámi odsouhlasíme.

Vyúčtování energií a platby záloh jsou pro Vás také minulostí. Platby na společenství vlastníků nebo družstvo budeme hradit za Vás a Vám bude chodit pouze čistý nájem. Každoroční vyúčtování dořešíme za Vás bez jakýchkoliv dohadů s nájemcem. V neposlední řadě také pravidelně kontrolujeme bytové jednotky a to vždy jednou za 4 měsíce. Prohlídkou bytové jednotky zjistíme její stav a skutečnou spotřebu energií, abychom byli vždy o krok na před, a vyhnuli se tím možným problémům.

Hlavní výhody

  • GARANTOVANÁ PLATBA Platby z naší banky odchází k 1. dni aktuálního kalendářního měsíce.
  • STANDARDNÍ KAUCE Také od nás dostanete kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu včetně energií.
  • GARANCE STAVU Nemovitost Vám vrátíme vždy ve stejném stavu s přihlédnutím k běžnému opotřebení.
  • PRAVIDELNÁ KONTROLA Kontrolu bytu provádíme 1x ročně, v případě zájmu s Vaší účastí.
  • OPRAVY VYŘEŠÍME Drobné opravy vyřešíme za Vás a ty nákladnější po Vašem odsouhlasení.
  • BEZSTAROSTNÉ VYÚČTOVÁNÍ Po předložení vyúčtování zaplatíme případný nedoplatek za Vás a vyúčtujeme si s podnájemci energie sami.
  • NÁJEMNÉ VŽDY Nájemné Vám bude chodit i v období, kdy byt nebude obsazen. Garantujeme nájem i v případě, že aktuální nájemce neuhradí nebo je ve zpoždění s platbou.
  • ČISTÝ NÁJEM Všechny platby spojené s užívání bytu hradíme za Vás, tudíž již nemusíte přeposílat poplatky na správu domu a dodavatelům energií.

Co Vás to bude stát?

Za kompletní servis si bereme 10% z čistého nájmu.

Více informací na www.pronajembezstarosti.cz

© 2004–2024 Sluneční Reality Mapa stránek