Polyfunkční pasáž „Sodovkárna“

Jan Barák 12.09.2022

V centru Uherského Hradiště se do konce roku otevře polyfunkční pasáž „Sodovkárna“. Objekt nabídne zájemcům 10 komerčních prostor a 25 bytových jednotek.

Jak už sám název napovídá, pasáž se nachází v bývalém areálu sodovkárny, který je v samotném srdci města a bude hlavní pěší spojnicí mezi ulicí Hradební a autobusovým nádražím. Pod celým areálem se nachází 38 garážových parkovacích stání, které nabídnou nájemcům bezproblémové parkovaní.

V přízemí pasáže se nachází 10 komerčních prostor, které mají vždy prosklenou výlohu. Prostory se se liší svou velikostí od 27m² až do 127m². Vytápění i chlazení je zajištěno klimatizační jednotkou. Každý prostor má samostatné sociální zázemí. Více informací naleznete v inzerátech viz. níže.

Vyšší nadzemní podlaží nabídnou klientům nájemní bydlení. Byty jsou opět v různých dispozicích 1+kk, 2+kk i 3+kk. Některé bytové jednotky nabídnou klientů balkóny i terasy s výhledem na město. Všechny jednotky budou vybaveny kuchyńskou linkou včetně spotřebičů a budou moderně zařízeny viz. ukázka níže.

Více informací k bydlení v těchto moderních bytech naleznete na odkazech níže. V případě zájmu ať o bydlení nebo komerční prostor, doporučujeme osobní prohlídku.

© 2004–2023 Sluneční Reality Mapa stránek