První měsíčník je tady 1/2019

Jan Barák 12.02.2019

Vždy začátkem měsíce Vás budeme informovat o tom, co se u nás událo, na čem zrovna „děláme“ a co je nového ve světě realit.

Do nového roku jsme skočili plní elánu do práce, která započala správou budovy s č.p. 1195 ve Staré Tenici. Jedná se o bývalou nemocniční ubytovnu, která během prvního kvartálu roku 2019 přejde do vlastnictví firmy ST development s.r.o. Aktuálně je v budově přibližně 180 bytových jednotek, u kterých zabezpečujeme správu a podepisujeme nové nájemní smlouvy. Více Vás budeme informovat v další měsíčníku.

Další zajímavostí je určitě projekt Sluneční terasy IIII, který jsme uvedli do předprodeje. Zájem o tento projekt je enormní a to hlavně díky velkým podlahovým plochám. Byty 3+kk až 90 m2 a 4+kk až 115m2 jsou velkým lákadlem. Uvedené výměry jsou čistá podlahová plocha bez teras. K zájmu přispívá i fakt, že díky cenové politice firmy ST development jsou byty dostupné za rozumnou cenu. Pokud se chcete o projektu dozvědět více informací, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.

V případě, že hledáte pronájem bytu nebo komerčních prostor, pak by Vás mohl zajímat nový projekt na Moravním náměstí. Na projektu jsme nabídli k pronájmu bytové jednotky o velikosti 1+kk, 2+kk, 3+kk a komerční prostory. Aktuálně zde máme k dispozici poslední bytovou jednotku 2+kk za 9.500Kč + energie a obchodní prostor v přízemí, který je vhodný jak na prodejnu tak i kanceláře. Více informací naleznete na našich stránkách.

Jako poslední informaci bychom Vám chtěli jen připomenout, že do konce ledna měli všichni majitelé nemovitostí povinnost podat přiznání k dani z nemovitosti. Pokud jste tak neučinili, doporučujeme ji podat ihned.

Za tým Slunečních realit, Jan Barák

© 2004–2024 Sluneční Reality Mapa stránek